SEO z SEMPIRE Poznań - optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce w Google
http://www.sempire.pl/

SEMPIRE - firma pozycjonująca strony internetowe

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w działaniach z zakresu e-marketingu. Firma SEM SEMPIRE posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży związanej z kampaniami linków sponsorowanych. Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron i marketingiem treści, przeprowadzamy audyty SEO stron oraz prowadzimy szkolenia z zakresu marketingu internetowego. Każda nasza kampania reklamowa jest przygotowywana w oparciu o wnikliwą analizę rynku i konkurencji oraz dokładny dobór grupy docelowej, co pozwala nam uzyskać doskonałe efekty podjętych działań. Sprawdź cennik pozycjonowania stron na https://www.sempire.pl/cennik/

Bezpieczne i skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Firmę SEMPIRE tworzy zespół ekspertów posiadających bogatą wiedzę z zakresu SEO. Naszą specjalnością jest skuteczne pozycjonowanie w Google, koszt pozycjonowania strony uzależniony jest od indywidualnych oczekiwań, trudności wybranych słów kluczowych, konkurencyjności. W ofercie posiadamy usługę pozycjonowania na frazy ogólne, regionalne oraz złożone słowa kluczowe z tzw. długiego ogona. Klientom zapewniamy optymalizację strony, link building, analitykę wdrożonych działań. Pozycjonujemy strony firmowe i sprzedażowe, witryny sklepów internetowych, portale, blogi.

Kampanie linków sponsorowanych dla stron www

Agencja SEM SEMPIRE specjalizuje się w prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych. Tego typu marketing w wyszukiwarkach sprawdza się zarówno dla stron firmowych, jak i sklepów posiadających bardzo rozbudowaną witrynę z powodu zróżnicowanej oferty. Reklama Adwords pozwala skutecznie promować usługi dla jednego lub dwóch regionów (istnieje możliwość wyświetlania komunikatów w oparciu o geolokalizację) czy konkretne grupy produktów ze sklepu. Płatność za kliknięcia sprawia, że linki sponsorowane to kampania, która doskonale wpisze się w każdy budżet reklamowy.

Profesjonalne audyty SEO stron www

Oferujemy szczegółowe audyty stron i sklepów pod kątem wymogów stawianych przez Google i inne wyszukiwarki. Audyt SEO sklepu internetowego pozwala na wskazanie rozwiązań, które zwiększą widoczność witryny. Analizujemy, jak są indeksowane pozycjonowane stron, sprawdzamy zawartość fraz kluczowych w treści, optymalizację kodów oraz inne parametry techniczne projektów. Wyniki audytu dostarczamy w formacie PDF.

Content Marketing - właściwa strategia w SEO pozycjonowaniu

Agencja SEMPIRE poleca usługi pozwalające polepszyć wizerunek marki, przyciągnąć użytkowników na stronę i zgromadzić ich wokół sklepu czy firmowego bloga poprzez dostarczanie atrakcyjnej oraz wartościowej treści (artykuły eksperckie, poradniki, webinary, artykuły sponsorowane). Jako, że jedną z naszych głównych specjalności jest pozycjonowanie stron, oferta content marketingu poprawia także widoczność witryny w wyszukiwarkach. Czy content marketing to nowe SEO? W pewnym sensie tak. Wartościowa treść z odpowiednimi słowami kluczowymi spełnia bowiem zarówno wymogi robotów wyszukiwarek, jak i jest doceniana przez Internautów.

SEO / SEM - marketing strony internetowej

Ofertę kampanii reklamowych wzbogaciliśmy o działalność doradczą i szkoleniową. Agencja SEMPIRE prowadzi m.in. SEO kurs online, który pozwala poznać specyfikę optymalizacji i pozycjonowania stron, najnowsze narzędzia wraz z ich funkcjami oraz techniki stosowane obecnie w branży. Prowadzimy również szkolenia z zakresu analityki internetowej (Google Analytics) oraz SEM (Google AdWords).

Firma SEMPIRE to najlepszy partner w zakresie pozycjonowania i reklamy internetowej

SEMPIRE to zespół ekspertów z zakresu SEM i SEO oraz doradców Klienta, którzy pomogą dobrać idealne rozwiązania reklamowe na miarę potrzeb Twojej firmy lub sklepu. Pozycjonowanie SEO z Agencją SEMPIRE jest skuteczne i pozwala uzyskać trwałe wyniki. Marketing internetowy w wyszukiwarkach obejmuje linki sponsorowane, Zakupy Google, kampanie promocyjne w sieciach partnerskich Google. Skontaktuj się z naszym doradcą i przestaw oczekiwania – gwarantujemy, że opracujemy skuteczną strategię pozwalającą na rozwój Twojego biznesu.

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Dąbrowskiego 77A
60-529Poznań
wielkopolskie
Tel.: +48613332211
WWW:

Pon. - Pią. 8:00-16:00